Březen 2010

Omlouvám se ae...

17. března 2010 v 12:25 | Lulu |  TO, CO NENÍ KAM DÁT
Na neurčitou dobu pozastavuju blog!! Nfm na ak dlouho. Určo ste si všimli že sem tu už delší dobu nebyla... No prostě nestíhám mám toho teď moc... Omlouvám se. Kdo si mě smazal, tak smazal. Kdo si mě chce smazat tk ať smaže... Fkt sry... Nestíhám.. Mám toho teď moc...!!

DNEŠEK UPA NEEEJ =)

2. března 2010 v 21:33 | Lulu |  MŮJ DENÍK =o)
Tk dneska sem byla s NÍÍÍM =) =) ... Fkt upa úžasný =)... Ráno sem vstala kolem 8 =) Miláček mě vzbudil páč sem potřebovala etě uklidit než dojede =) a Kolem 12 dojel ke mě =)... Maminka v jednu odjela a já s ním byla sama doma... =) Úžasný =) Fkt že jo =)... Kolem pul 4 dojel tatínek... Miláček si s ním chvilku povídal o rybách a pk jsme šli ven... Jeli jsme si zahrát kulečník pk se navečeřet do pizzerky a pk domůů... =) Byl to upa nááádhernej den =)... Zejtra bych měla jet s kamarádkou do kryťáku ae vůbec nfm kde mám plavky... xD No uvidím =) a ve čtvrtek budu zase s miláčkem =).. Se upně mooocko těšim =)...A teď valim spinkat =) tk pp =*

O VÍKENDU JEDU PRYČ

1. března 2010 v 12:01 | Lulu |  MŮJ DENÍK =o)
Tákže včera... Sem byla venku s bráškou a pk s kámoškou ze základky =) Fajn fajn =) až na to že dopoledne svítilo sluníčko a odpoledne sem došla promáčená od deště domů... No ae toe detail =)... Dneska... Sem byla s bráškou venku a zbytek dne asi budu poklízet.... Zejtra jdu s miláčkem ven =) a pk k nám =) To bude upa úžasnej den =)
Ve středu jdu s mojí jednou úžasnou kamarádkou ven, ve čtvrtek jedu k miláčkovi domů... Ehm... Poprvé... A dcl se bojim =D Sem pozvaná na oběd ... A vůbec nfm ak takej oběd u rodičů mího broučka probíhá... Mno a Pátek, Sobota a Neděle... Budu u sestřenkýýýý =) což je upa úžasný =) Teda akože.... Vždycky když sem jela k sestřence tk sem navštívila... Romea.. Jenže Romeo, je teď minulost... Tkže nfm nfm co tam budu dělat... =( Ae tk toe jedno =) No a proč to píšu??
Nebudu tu ten pátek, sobotu ani neděli... Sestřenka totiž nemá net... Bo jinak... Má ae vůbec jí nejede... Tkže nfm esi se tu objevim ;o)