Květen 2011

Ahojííík

21. května 2011 v 21:56 | Lulu |  TO, CO NENÍ KAM DÁT
Ahojky všem lidičkám... Hledám brigádu v Brně!! Ozývejte se mi prosím sem do komentářů. PROSIIIIM Už jsem úúúplně zoufalááá =( Nemůžu nikde nic najít. Je mi 17 a je mi jedno esi jednorázovou bo dlouhodobou!!

Světští?

3. května 2011 v 20:36 | Lulu |  TO, CO NENÍ KAM DÁT
Co se vám vybaví při slově KOLOTOČE?? Někomu zábava... Někomu utracení peněz, ale někomu se vybaví jeho práce.... Začíná teplo.. Všude kolem nás jsou kolotoče a cirkusy... Ale víte o tom něco víc??...
Někdo tyto lidi nemá rád... Někdo je zbozňuje!! Ale proč to tak vůbec je??...
Všichni jsme lidi... Rozdíl mezi námi není..!! U nás ale i u nich jsou ti ,,zlý,, !! Ti keří nám všem dělají ostudu!!!
Znám plno světských lidí, kteří jsou opravdu úžasní... Dala bych za ně ruku do ohně... Ale znám aji takový, kerý bych nejradši pozabíjela... Dělají svý rodině jen OSTUDU!! Jenže tak je to i u nás u tzv. chrapounů...
Říkate si proč to říkám? Proč nás urážím? Ale nene.. To není urážka... Za urážku bych možná tak brala, kdyby mi nějaká Jamborba, bo Jamborák řekli, že sem Kádes... To jo to už je škaredý...!!
A co dál?? Když vidíte svý děti jak jsou šťastní, a jak se jim to líbí... Je to přece pěkný ne?? ... Kolem kolotočů jsou vždy vostáváky... Domečky, kde oni bydlí... Není to nic špatného!! Plno z nich má i svůj stálý dům.. Ale nějak se přece na místo dostavit musí... A přece nebudou spát v atrakcích ne? =)
Proč vůbec píšu tento článek?? K zamyšlení!!
Mohli by jste tuto práci dělat i vy ostatní, ti kteří z nich mají srandu?? Starat se o atrakce, o rodinu a o dalších plno věcí? Je s tím práce a práce!! Já světská nejsem... Ale tady tyto lidi mám hooodně ráda!! Problémy se s nimi dají vždycky vyřešit.. A když už de do tuhýho drží spolu!! Celá rodina!! Říkejte si kdo chce, co chce, ale všichni jste tam jako malý určitě chodili a bylo vám jedno kdo co tam dělá =P =)