Ona a on - Povídka

24. února 2015 v 19:57 | Lulu
No tak jsem vám slíbila už dávno tu povídku... Tak bych ji už konečně mohla zveřejnit, že? ... Není nějak extra dlouhá. Neměla jsem na nic moc čas, ale je na čase ji sem dát. :•))
Snad se bude alespoň trochu líbit.

Ona a On..

Miluji Tě... Zašeptal. Cože? On to opravdu řekl? Pomalu jsem otevřela oči. Seděl vedle mě na posteli a tekly mu slzy po tvářích...

Teď? Teď se to snaží zachránit??? Teď mi chce vyznávat city a hrát si na pana dokonalého??...

Ale proč? Já k němu přeci už nic necítím!!! Proč mi to dělá? Nebyla jsem nedávno ještě prolhaná mrcha??...

Nezlomil mi srdce??? Ne... On ho rozdrtil na padrď!!! Tak proč? Nechce zůstat sám! Hlupák! Ale to si měl uvědomit dřív...

Nebo snad ne? Nebo si myslí, že mu teď všechno odpustím??


Aby jste to pochopili, povím vám to od začátku.

Jsem obyčejná holka. Byla jsem sama, bez závazků a spokojená. Nic moc mi nechybělo. Nic jsem nehledala, ale jeden den se objevil on. Jo.. Ten kterýho teď tak proklínám.

Nádherný oči, překrásnej úsměv a měl o mě zájem!!! On mě normálně chtěl!! Netrvalo to moc dlouho a byli jsme spolu. Jeho úžasné ruce držely moje tělo, jeho krásné rty líbaly MOJE rty! Ta jeho vůně! Ta starost o mě!!


Cítila jsem se jako princezna s tím nejúžasnějším princem na světě. Nemělo to chybu! Než přišlo na vyznávaní citů!! Ano, tenhle človíček je totiž dost málo citově založený a já jako romantička byla nespokojená!

No a tak po pár měsících překrásného vztahu nám to začalo skřípat. Žádná milá slovíčka, žádné dárečky, žádné snažení. Začal mě brát jako naprostou samozřejmost! Přestal si mě vážit a já se s ním cítila méněcenná!! Ale proč? Proč takový obrat?

Nelíbilo se mi to. Byla jsem znepokojená. Pořád mě jen hlídal a vyčítal mi vše, co jsem udělala. Začla jsem mu tedy lhát a chodit za jinýma.

Chcete říct, že to se nedělá? Ale co chcete jiného dělat, když doma už žádnou lásku nemáte??? Rozejít se? S někým, kdo se vás snaží mít neustále pod dohledem?...

No a to bylo právě to super řešení!!! Rozchod...


A tak asi po roce vztahu jsem se rozhodla, že už to nebudu dál trpět a ukončila jsem to. Nelíbilo se to ani jemu, ani mě, ale někdo ten razantní krok udělat musel. Odešla jsem pryč a snažila jsem se zapomenout.

Bolavé srdce bylo rychle zahojené. Našel se kluk, co mi poskytl náplast... Zní to ošklivě, ale na bývalého se lépe zapomínalo. No a v ten moment nastal ten obrat.

Ten, který mi nedokázal říct ani jedno milé slovíčko mě začal bombardovat tuny pěkných slovíček!!!

Ten tak otočil!! Neznala jsem ho takového!! Není takový!!

Chtěl si promluvit. Promluvit?? O čem? O tom, že zachraňuje, když už je pozdě? Ok došla jsem tedy k němu domů a to je ten moment... Ten moment, kdy mi řekl, že mě miluje! TEĎ!!

No a tak já teď prostě ležím na té jeho posteli, přemítám si všechny ty hezké chvilky... A přemýšlím, jestli se k němu vrátit, nebo ne....

Když nad tím popřemýšlím hlouběji, lepené vztahy nejsou vůbec dobré. On je teď smutný, že mě ztratil a že je sám, ale jak by mě dostal zpátky, tak by zase otočil! Určitě by otočil!!

A já jsem teď relativně šťastná s mojí ,,náplastí,,.


No a tak jsem se koukala, jak mu tečou ty slzy po tvářích a uvědomila jsem si, že nikdy nechci být taková jako on! Zvedla jsem se a šla jsem domů! Šla jsem za tím, který mě má opravdu rád a který si to neuvědomí až v ten moment kdy mě ztratí.

-------------------

The end....


Co na to říkáte??? Je to psané dost na rychlo. Snažila jsem se tam vystihnout dnešní vztahy... Akorát, že to většinou končí tak, že se lidé k bývalému vrátí a pak brečí....

Tak třeba se nad tím někdo zamyslí a pomůžu mu v rozhodování zda k bývalému ano, či ne... =)

Přeji vám dobrou noc :•**

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Coneja^^ Coneja^^ | Web | 2. března 2015 v 7:50 | Reagovat

Náhodou super :)) možná bych ještě trošku rozvedla okolnosti .. ale líbí se mi to !

2 Kat & Kat Kat & Kat | 2. března 2015 v 16:25 | Reagovat

Krásný smutně výstižný článek:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama