Láska na celý život

3. března 2015 v 22:44 | Lulu
Hezký den všem přeji. :) jak se máte? :) Já jsem nemocná :( teče mi z nosu, bolí mě hlava a nemůžu mluvit. Ležím v postýlce a nudím se. A tak jsem se rozhodla napsat článek. No a dnes ho věnuji mému příteli.

Já totiž jak tak ležím a nemám co dělat, tak přemýšlím a přemýšlím a došlo mi že za dobu co jsem s ním se něco zásadního změnilo.

Když si vzpomenu na září... Byla jsem tak smutná... Tak moc v depresích a nikomu jsem nevěřila... Myslela jsem, že už nikdy nebude dobře... A teď? Ten člověk... Ten kluk s kterým jsem mě normálně dělá šťastnou a můj život dostává smysl... Já se ráno vzbudim a usmívám se! Já jdu večer spát a s úsměvem přemýšlím nad tím, jak úžasného přítele mám!

Zajímáte se proč úžasného? Co jako dělá tak úžasného, že jsem z toho celá paf? Jednoduše - dělá mě šťastnou! A víte co je na tom všem nejlepší? Já mu začala důvěřovat a dokážu si představit celou moji budoucnost s nim! Budoucnost nás dvou!

Nedivte se, že mám z toho takovou radost. Já už nikdy nechtěla nikomu věřit. A ne že bych neměla strach, že o něj přijdu, to se samozřejmě bojím, ale mám naději v nádhernou budoucnost!

Víte co jste teď zjistili? Že se stalo něco v co jsem nedoufala. Že se stalo něco, co jste mi říkali!

Nevěřila jsem vám. Nedokázala jsem ani pomyslet na to že bych měla s někým být a dokonce šťastná a teď?...

Každý večer usínám s myšlenkami na jeho krásné oči... Na jeho sladké rty... Na ten úžasný hlas... Neodolatelný úsměv... Celé jeho úžasné voňavé tělo... Na to jaké mám úžasné pocity když vedle něj usínám. Na to jak se ráno budím vedle něho a vím že je jen můj! Jen pro mě a nikdy nikdy nikdy nedovolím aby mi ho někdo sebral!

Je pro mě vším. Moje všechno. Moje droga na kterou není lék. Moje každodenní podpora. On je ten, který mě postavil na nohy a ten který mě má upřímně rád a nebojí se to dát na jevo.

Myslím že si ani ještě sama pořádně neuvědomuji jaké štěstí v něm mám..
Ale až mi to jednou dojde, tak v ten moment budu ta nejspokojenější slečna na světě. A to bych řekla, že už teď jsem spokojená. :)

Spokojená a konečně šťastně zadaná. A pevně doufám a věřím v to, že tentokrát až do konce života.!

A to minimálně na 180 let :-P Dobrou noc :) :-*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama