Provazy, pouta, roubík,... ...

7. března 2015 v 21:04 | Lulu
... To je 50 odstínů šedi... Ale co o tom opravdu víte???

Četli jste to??... Viděli jste to??... Líbí se vám to?? Odsuzuje to??...

Všechno jsou to otázky na knihu či na film, ale co kdyby jste byli vy v kůži Anastazie... Co kdyby jste to byli vy, kdo by zhmotňoval Christiana...

Co pak? Dokážete si to vůbec představit??...

Kdo čte tenhle blog pravidelně určitě ho nepřekvapím tím, když teď napíšu že mi BDSM je blízké.. Kdo blog pravidelně nečte, asi jsem mu právě vyrazila dech....

Ráda bych vám pověděla svůj příběh... Chtěla bych, aby jste se do toho trochu vžili...

Byla jsem ,,obyčejná holka,, neposkrvněná ani jedinou ránou... Když najednou se objevil někdo, kdo byl rozhodnutý, že mě do toho zasvětí...

Přišlo mi to hloupé, zvrácené a nenormální... !!! Jak si někdo něco takového může vůbec dovolit?? Připadala jsem si tak ponížená!!!

Čas šel dál a ten, který byl mým Dominantem se opravdu snažil. Netlačil na mě a šel na to velice pomaličku.

Vždy něco přidal... Občas byl ,,tvrdší,, a mě se to pomalu začínalo líbit. Podléhala jsem jeho dominanci! Líbilo se mi, jak mě umí ovládat! Jak umí být ..tvrdý,, a něžný dohromady... Líbilo se mi, jak se o mě stará!!

Najednou jsem se ocitla v situaci, kdy můj krk úplně v pohodě zdobil obojek, jemu jsem říkala Pane a byla jsem spokojená.

Sex bez roubíku byl skoro nepředstavitelný... Provazy? Staly se nedílnou součástí...

Vžila jsem se do jeho života... Do života Pána a subiny.


Tak a teď proč vám to sem píšu... Mě se to stalo tak dva roky nazpět... Život mi nezměnila Anastazie a Christian, ale on..

A teď co vy?? Nezměnila vám ta kniha život? Nebo film? Nezkoušíte sex podle něj?? A jestli ano, nebojíte se, že se vám něco stane?? Že ten provaz utáhnete moc?... Že ten roubík z kalhotek pomalu vdechnete a udusíte se?...

Jistě neříkám, že by se to nemělo zkoušet, ale moc vás prosím o opatrnost. Mě to trvalo asi rok, než jsem se tomu ,,naučila,,

Všechno chce svůj čas a zrovna v tomhle by se nemělo nic uspěchat.


Nechci aby si někdo ublížil.. Aby se někdo přiškrtil, nebo zadusil...

Nechci, aby si někdo BDSM pletl s domácím násilím... Všechno má svá pravidla, tak se prosím nepouštějte do něčeho o čem nic nevíte. :•))

Kdo BDSM žije, určitě pochopí proč je tenhle článek napsaný... Kdo o BDSM trochu ví, tak o tom bude přemýšlet... Kdo o něm neví nic, zakroutí hlavou a nebude tomu věnovat pozornost...


Jediné co si z tohohle článku zapamatuje bude ta věc o mě a né to všechno o té opatrnosti, ale víte co? I já už jsem dávno mohla být zadušená a přiškrcená, ale díky opatrnosti Dominanta se to nestalo!!!

A to je na tom to nejdůležitější... Jak chcete asi důvěřovat někomu, kdo vás nechá udusit?? Asi těžko že?...

Takže klidně hurá pro provazy a jiné hračičky, ale nezapomeňte u toho přemýšlet!!!!!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 D.s. D.s. | E-mail | 7. března 2015 v 23:07 | Reagovat

Zdravý a pravdivý názor a popis. Důvěra, opatrnost, oddanost. Konečně někdo, kdo pochopil podstatu a neprezentuje celou tuhle věc jako vypatlanec vidící jen násilí a bití. Důvěra v partnera a oddanost... To je to, o čem to je.

2 Lulu Lulu | 8. března 2015 v 0:01 | Reagovat

[1]: děkuji :) jsem ráda,  že se článek líbí. :) Snažím se tím lidem, kteří o tom nic moc neví, otevřít oči. :)

3 Coneja^^ Coneja^^ | Web | 8. března 2015 v 12:07 | Reagovat

Přesně, souhlasím :)) .. Taky jsem tady těm hrátkám nakloněna, ale samozřejmě jen do určité míry :) .. Co se týče 50SoG, tak jsem četla kousek a přišlo mi to velmi zdlouhavé a nudné .. nicméně na film vyrážíme s přítelem v týdnu, tak snad to bude lepší, než knížka :)

4 B.P. B.P. | E-mail | 9. března 2015 v 2:56 | Reagovat

jsem nakloněna všemu... BDMS jsem měla možnost vyzkoušet a nejhorší je že opravdu jsem jako ona.... nic mi to neříká a byla jsem na odchodu po tom, ,, zkusit to nejhorší co by mi mohl udělat"..... stále jsem zde ... jak jsem po té slibovala ,,v dobrem i zlem"... když miluješ není co řešit. člověk hledá kompromisy pro toho koho miluje:-) Baví mě číst tvůj blog i když o několik let jsem před tebou.... je zajímavé čist něčí deník a čím více soukromí tím lepší, lidi to zajímá, není i v tomhle něco úchylného?? asi je, ale co? Je to fajn, člověk se v určitých písmenkách vidí a vzpomíná:-) pokračuj, je málo lidí na světě tolik otevřených :-) :-)

5 Lulu Lulu | 9. března 2015 v 17:33 | Reagovat

[4]:  Děkuji za komentář a děkuji za podporu. :)

Lidi to zajímá ano, ale ve většině případů jen to, co mohou použít dál proti mě. ;)

Pomluvy a špatné věci.

Samozřejmě i s tímto počítám, tak mnohdy přikresluji.. Aby si ostatní mysleli, jak moc mě znají, ale ono je to někdy vlastně úplně jinak. ;) ;)

Jsem ráda za stálé čtenáře.

Děkuji. :)) A hezký zbytek dne přeji. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama